Kurumsal

HAKKIMIZDA

ALSA SOĞUTMA SANAYİ

HAKKIMIZDA

Her geçen gün tecrübemizi, kalitemizi ve çalışma prensibimizi genişletiyor; siz değerli müşterilerimiz için daha iyisini üretmeye gayret ediyoruz...

ALSA Soğutma 1989 yılından günümüze; soğutma sanayi ve endüstriyel mutfak sektöründe hizmet vermektedir. Özellikle pasta dolabı konusunda uzmanlaşan ve sektörde ciddi farklar yaratan dinamik, modern ve özel tasarım tarzlarıyla ilgi çeken ALSA pasta dolabı üretiminin yanı sıra dondurma dolabı, kurabiye dolabı gibi bir pastanenin, unlu mamulleri işletmesinin ihtiyaç duyabileceği her türlü soğutma dolabı üretimi hizmeti vermektedir.

Anahtar teslim çalışma prensibine ve iş düzenine sahip olan ALSA, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Tasarım aşaması ardından yaklaşık 2.000 metre kare alana kurulmuş imalat ve ofis alanlarında üretim gerçekleştirilmektedir. İmalatın hemen ardından son derece hızlı ve kusursuz şekilde ürünü teslim edilmekte ve müşterinin memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Ayrıca özel tasarladığı dolaplardan tasarım ödülleri ve her alanda marka, tasarım tescilleri mevcuttur.
700+
20+
15+
100

Hemen hemen tüm Türkiye’ye 81 İl’de üretim ve teslimat gerçekleştiren ALSA’nın hedefleri arasında tüm dünyaya ülkemizden soğutma sanayi alanında tedarikçilik sunmak vardır. Hollanda, Fransa, Malta, Dubai, Almanya, Amerika, İngiltere, Irak, Suudi Arabistan, Libya, Tunus, Kosova, Kıbrıs ve Afrika gibi ülkelerde referanslar bulundurmakta ve devamlı olarak ülkemizden yurtdışına alanında ürün ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Dinamik, genç, işinde deneyimli kadrosuyla çok daha büyük işlere adım atmak amaçlı çalışmalarını hızlandırmakta ve üretim kapasitelerini gün gün artırmak amaçlı AR-GE yapmaktadır. Tüm dünyadaki sektörle alakalı fuarlara ve etkinliklere katılarak vizyonunu güncel tutmakta olup, gelişme amaçlı adımlar atmaktadır.